Logo nl.androidermagazine.com
Logo nl.androidermagazine.com

Veel mensen schakelen over van iPhone naar Galaxy S8

Anonim

De Galaxy S8 is een geweldige telefoon en met de iPhone 7-serie een beetje gedateerd, is het logisch dat veel iPhone-gebruikers een Galaxy S8 of S8 + willen kopen.

De overstap naar een Galaxy S8 is redelijk eenvoudig, vooral als u al Google-services gebruikt. Maar hoe zit het met degenen die in het algemeen niet veel ervaring hebben met Android? We doken in de forums om te zien hoe het met sommige mensen ging.

Overschakelen van een iPhone naar Android: alles wat u moet weten

  • alpha752

    Net als de anderen had ik een iPhone van 4-6s. Ik heb zojuist een week geleden een sterrenstelsel 8+ gekregen. Het enige dat ik mis, is imessage, want de rest van de familie zit erop. En de emoji's. Ik haat de Samsung-emoji's, maar dat is geen probleem. Ik heb het moeilijk om weer te leren typen, ik was supersnel en soepel op de iPhone, maar het is alsof een hele andere wereld op dit ding typt. Ik ben het aan het proberen…

    Antwoord

    Laten we hier beginnen. Deze gebruiker brengt een paar belangrijke pijnpunten naar voren bij het overschakelen naar Android: iMessage verliezen is een groot probleem voor veel mensen, en zelfs met services zoals WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram en anderen kan niets iMessage echt vervangen voor gebruiksgemak, vooral als het hele gezin er mee bezig is. En ja, de emoji's van Samsung zijn behoorlijk verschrikkelijk.

    En typen op een Samsung-telefoon kan worden opgelost met behulp van Gboard of SwiftKey.

    Galaxy S8 versus iPhone 7: Battle of the platforms

  • bandofbrothers2112

    Hallo, ik gebruik iPhones sinds de iPhone 4 tot de iPhone 6 Plus en was zo teleurgesteld over de iPhone 7 dat mijn oog dwaalde;) Naar de Samsung Galaxy s7 edge die ik 8 maanden gebruikte en toen naar de s8 verhuisde. Aanvankelijk duurde het een paar weken om aan te passen aan de hardware- en platformverandering. Het was ook niets anders dan een positieve ervaring en een interessante leercurve.

    Antwoord

    We vinden dit veel: enthousiaste Apple-fans die hun andere Apple-producten - iPads, Macs, Apple TV's - onderhouden terwijl ze hun primaire computerapparaat, hun telefoon, overschakelen naar Android.

  • zipro

    Ik ben overgestapt van de iPhone 7 Plus en na een paar weken ben ik al terug met de iPhone. Ik had de roze tint problemen in drie opeenvolgende telefoons. Afgezien daarvan had ik het heel moeilijk zonder iMessage en sommige apps op Android zijn beslist schilferig (bijv. De app van mijn elektronische deurslot die de deur zou ontgrendelen elke keer dat ik de S8 + uit vliegtuigmodus haalde). En…

    Antwoord

    Sommige mensen kunnen de hitte niet aan, dus ga terug naar de iPhone. Een defecte Galaxy S8 kan dat doen, en klagen dat de Galaxy niet zo pittig voelt als de iPhone, is ook een terechte zorg - hoewel niet een waar we het noodzakelijk mee eens zijn (misschien een Pixel proberen in dat geval?).

  • bassjo

    Dus sinds het hele debacle met Note 7 gebruik ik een iPhone. (iPhone 7+ 256 GB) Afgelopen vrijdag pakte ik een S8 + en ik vind het een geweldige telefoon, Samsung heeft hem echt uit het park geslagen als het gaat om het hardware-ontwerp van deze, (zonder FPS). Ik denk zelfs dat de versie van TouchWiz van dit jaar de lichtste is die het ooit is geweest. Ik heb echter een vreselijke tijd gehad om apps te vinden die vergelijkbaar zijn met die …

    Antwoord

    Een fervent Galaxy S8-fan houdt van de hardware, maar wordt getroffen door het verschil in app-kwaliteit en beschikbaarheid, dat nog steeds bestaat. Dat is logisch, gezien het feit dat ontwikkelaars de neiging hebben om meer geld te verdienen met iOS dan met Android, maar de overgrote meerderheid van apps is niet alleen vergelijkbaar qua functies, maar ook identiek in kwaliteit.

    Wat denk je? Kent u iemand die is overgestapt van een iPhone naar een Galaxy S8? Ben jij die persoon?

    Neem deel aan het gesprek op het forum!